Atelokolagen

atelokolagenCena 287,00 zł

Efekty: odmłodzenie, nawilżenie, rozświetlenie
Pojemność: 50ml

To owoc wieloletnich badań i doświadczeń, który otwiera nową epokę produktów anti-age
z aktywnymi biologicznie i pozyskiwanymi naturalnie peptydami kolagenowymi.

 • w przeciwieństwie do tysięcy kremów - nie walczy ze skutkami, lecz uderza w przyczynę starzenia się skóry – którą jest deficyt kolagenu,

 • peptydy aż trzech rodzajów kolagenów ekstrahowane na molekularnym etapie ich powstawania efektywnie zatrzymują procesy powstawania nowych zmarszczek ,

 • działa na zasadzie pompy jonowej, zasycającej do fibroblastów, stoczni wytwórczych naszego kolagenu – prekursory tej najważniejszej z protein,

 • doskonale nawilża i regeneruje skórę w najgłębszych warstwach, 

 • tworzy membranę, chroniącą skórę twarzy przed utratą wody oraz działaniem wolnych rodników,

 • przywraca naszym twarzom młodość, a skórze zdrowy wygląd, jędrność, elastyczność i blask,

 • likwiduje szarość i zmęczenie, pięknie rozświetlając i rozjaśniając cerę,

 • łatwo się rozprowadza i błyskawicznie wchłania,

 • ma delikatną, jedwabną konsystencję i przyjemny, różany zapach.

 

Tak szerokie, dogłębne i oszałamiająco skuteczne działanie Atelokolagenu to zasługa precyzyjnie dobranych i zastosowanych po raz pierwszy w historii światowej kosmetologii w takim zestawieniu składników aktywnych. Najważniejszymi z nich są transdermalne kolageny helikalne:

 

 • Atelokolagen – najbardziej bio-kompatybilny i zaawansowany ze wszystkich znanych białek kolagenowych, idealnie czysty chemicznie i biologicznie surowiec, stosowany dotąd tylko w medycynie przy regeneracji tkanek,

 • Prokolagen – łańcuchy peptydowe, które tworzą kolagen naturalnie powstający w skórze,

 • Tropokolagen – molekuły tworzące potrójne helisy – polska specjalność i sensacja biotechnologiczna, rozpoznawalna i uznana dzięki marce Kolagen Naturalny COLWAY, którego miliony flakonów trafiły już do usatysfakcjonowanych użytkowników.

 

Niezwykle istotnym składnikiem Atelokolagenu, unikalnym połączeniem płynnego jedwabiu z peptydami jest serycyna. Nie tylko nadaje ona temu kosmetykowi aksamitną, przyjemną w dotyku konsystencję, lecz działa też regenerująco i odżywczo na skórę. Serycyna jest doskonałym przeciwutleniaczem oraz naturalnie usuwa martwy naskórek wspierając proces tworzenia nowych warstw skóry. Hamuje działanie tyrozynazy, dzięki czemu ujednolica koloryt skóry. Efektem aplikacji płynnego jedwabiu jest cudownie sprężysta, elastyczna, widocznie wygładzona i pełna blasku skóra.

Przepiękną spiralę wewnątrz Atelokogenu tworzy złoto. Dzięki właściwościom bakteriobójczym i przeciwzapalnym, niejonowe złoto koloidalne poprawia kondycję skóry. Złoty pył podkreśla efekt wspaniale rozświetlonej, pełnej blasku skóry.

SPOSÓB UŻYCIA I PORADY

Delikatnie zwilżyć skórę wodą, nałozyć Atelokolagen i wmasowywać do całkowitego wchłonięcia. Zalecamy w następnej kolejności nałożyć krem z innowacyjnej linii "Atelo" -Atelokrem MC2.

Możesz zwiększyć efekty pielęgnacyjne Atelokolagenu regularnie stosując peeling, a także łącząc codzienną pielęgnację z innymi produktami z linii kosmetycznej COLWAY.