Kolagen Naturalny

Kolagen Naturalny- PLATINUM

Najczystszy i najdelikatniejszy z naszych kolagenów. Zalecany przede wszystkim do kosmetyki twarzy, szyi i dekoltu oraz innych delikatnych partii ciała- strefy intymne, oczy. Skuteczny w zabiegach rewitalizujących cerę dojrzałą, w nieinwazyjnym liftingu twarzy, po zabiegach chirurgii plastycznej. Polecany również po mechanicznym oczyszczaniu cery, po opalaniu i jako podkład pod maseczki i makijaż. Efektywny w gojeniu i likwidacji ran, oparzeń oraz blizn. Zalecany do pielęgnacji problematycznej skóry dzieci i niemowląt.

           Platinum 200 ml                       Platinum 100 ml                    Platinum 50 ml

 kolagen platinum

           Cena 477,00 zł                           Cena 337,00 zł                       Cena 227,00 zł

 

Kolagen Naturalny- SILVER

Najbardziej uniwersalny z naszych kolagenów. Zalecany do zabiegów na całym ciele. Stosowany do problematycznych partii ciała m.in. rozstepy, cellulit, pękające naczynka. Do masażu leczniczego (bóle kręgosłupa) i energetyzującego, po depilacjach, solarium, peelingach. Wyśmienity we wszystkich domowych kuracjach skóry i stawów. Wspomaga leczenie większości schorzeń skórnych. Zalecany sportowcom wyczynowym i osobom ćwiczącym relaksacyjnie ( brak „zakwasów” i rozstępów). Łagodzi podrażnienia po goleniu i depilacji. Można go stosować również do pielęgnacji twarzy, delikatnych partii ciała oraz u dzieci.

             Silver 200 ml                              Silver 100 ml                        Silver 50 ml

kolagen silver

            Cena 367,00 zł                          Cena 257,00 zł                      Cena 167,00 zł

 

Kolagen Naturalny- GRAPHITE

Zalecany do pielęgnacji włosów i paznokci. Dzięki zawartej w nim dodatkowo melaninie, przywraca naturalny kolor odrastającym włosom. Leczy większość schorzeń paznokci. Wykorzystywany z powodzeniem w gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych jako bardziej ekonomiczny. Stosowany także do kuracji stawów, kręgosłupa, pielęgnacji skóry stwardniałej, do kąpieli domowych. Zapobiega powstawaniu żylaków, leczy istniejące. Zalecany osobom rehabilitowanym z powodu złamań, skręceń, zerwanych ścięgien, itp. Poza właściwościami regeneracyjnymi posiada również właściwości przeciwbólowe, dlatego tak fantastycznie sprawdza się przy wyżej wymienionych problemach.

            Graphite 200 ml                       Graphite 100 ml                    Graphite 50 ml

kolagen graphite

            Cena 297,00 zł                           Cena 187,00 zł                       Cena 127,00 zł

 

Stosowanie i wydajność

Kolagen Naturalny nakładamy zawsze na mokrą i oczyszczoną skórę!

Po umyciu twarzy czy kąpieli, nie osuszając skóry, nakładamy niewielką ilość Kolagenu, rozprowadzamy go, a następnie wmasowujemy opuszkami palców zgodnie z układem mięśni aż do całkowitego wchłonięcia. Nie należy nakładać Kolagenu po bezpośrednim zmyciu skóry tonikiem (zawierającym alkohol), mleczkiem czy innym produktem o odczynie kwaśnym, ponieważ Kolagen "zetnie się". Zalecana jest linia kosmetyczna COLWAY na bazie Kolagenu Naturalnego.

Po całkowitym wchłonięciu Kolagenu, aby uniknąć uczucia napięcia skóry, można zastosować delikatny krem odżywczy lub nawilżający, ewentualnie balsam, który nie zawiera: kwasów owocowych, cynku, ceramidów czy retinolu. Składniki te spowodują iż Kolagen straci swoje właściwości i nie przyniesie pożądanych efektów. Kosmetyki z w/w składnikami można zastosować 30min. po nałożeniu Kolagenu Naturalnego.

Kuracja kolagenowa powinna trwać minimum kilka miesięcy. W zależności od problemu czy schorzenia, w różnym czasie należy spodziewać się oczekiwanych efektów. Najważniejsze jest aby Kolagen stosować często (min. 1-2 razy dziennie). Im częściej dostarczymy go skórze, stawom, włosom, czy paznokciom, tym szybciej pozbędziemy się problemu. Pamiętajmy nie więcej, a częściej.

Przy kuracji kolagenowej zalecane jest stosowanie bioaktywnej witaminy C. Polecam C-olway.

Warto zaznaczyć, że Kolagen jest bardzo wydajny. Opakowanie kolagenu np. Platinum 50 ml, stosując do twarzy, szyi i dekoltu wystarcza na około 3 do 4 miesięcy w zależności od stopnia zniszczenia skóry. Natomiast do całego ciała pojemność np. 200 ml Silver starcza na około 2 do 4 miesięcy.

Fantastyczne efekty w zwalczaniu problemów skórnych i zdrowotnych daje kuracja Kolagenem od zewnątrz i od wewnątrz - kapsułki Colvita, plus naturalna witamina C-olway.

Przechowywanie

Kolagen Naturalny Colway® zachowuje swoje właściwości, nie tracąc struktury potrójnej helisy, w przedziale temperaturowym 0°-28°C. Dlatego pakowany jest w butelki ze specjalnego szkła, które nie narusza jego struktury oraz w styropianowe termoboksy, w których należy przechowywać Kolagen w domu. Jedynie w sytuacjach ekstremalnych upałów, gdy temperatura z naszym domu przekracza 28°C, przechowujemy Kolagen w lodówce.

W razie pytań i niejasności serdecznie zapraszam na konsultacje.