Serum Wyszczuplające

 serum-kolagen_naturalnyCena 167,00 zł

Pojemność 200 ml. Serum Wyszczuplające do ciała jest rodzajem ekstra-balsamu o zapachu i barwie cappuccino. Dermokosmetyk ten stworzono do walki z cellulitem, defektem estetycznym, jaki spędza sen z powiek wielu kobietom. Przy zachowaniu delikatnej, aksamitnej konsystencji serum, pozyskano specyfik, który okazał się potężnym wrogiem cellulitu.

Substancje aktywne:

Kolagen – głęboko i intensywnie regeneruje.

Liporeduktyl – jest bogatą kompozycją, szczególnie aktywnych substancji, zamkniętych w liposomach, co ułatwia penetrację naskórka i dotarcie do głębszych warstw skóry, dzięki temu skutecznie walczą z cellulitem; zawartość aż 7%.

Kofeina – posiada zdolność wymuszania lipolizy (rozpadu tłuszczów podskórnych); poprawia również krążenie krwi, co ułatwia eliminację toksyn.escyna

Escyna – substancja występująca naturalnie w nasionach kasztanowca; efektywnie uszczelnia drobne naczynia, zwiększając ich odporność na pękanie; obniża stany zapalne naczyń i lepkość krwi, ułatwiając jej przepływ i zapobiegając zakrzepom żylnym.

L-Karnityna – jest związkiem niezbędnym w energetycznych przemianach kwasów tłuszczowych; skuteczny antyoksydant; bierze udział w usuwaniu toksyn z organizmu.

ruszczykRuszczyk Kolczasty – poprawia przepływ limfy.

Jod – niezwykle cenny pierwiastek przy zwalczaniu tkanki tłuszczowej; ma wpływ na usprawnienie i przyspieszenie metabolizmu.

bluszczBluszcz Pospolity – posiada właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe, a także udrażniające, napinające i ściągające; stymuluje krążenie krwi, co ułatwia usuwanie toksyn; wzmacnia drobne naczynia krwionośne i chroni przed ich pękaniem.

Centella Azjatycka – przyspiesza syntezę kolagenu.

Olej z Ogórecznika – łagodzi podrażnienia oraz wspomaga regenerację skóry, przeciwdziałając jej przedwczesnemu starzeniu się.witamina-e

Witamina E – najsilniejszy naturalny przeciwutleniacz o właściwościach regenerujących.

Serum wyszczuplające jest to produkt przemyślany, a nawet wyrafinowany, wykorzystujący High Biotechnology i komponenty dermo kosmetyczne, będące wynalazkami ostatnich lat i szlagierami rynku kosmetyków ponadstandardowych. Stanowi bezsporną nowość na rynku, wielki hit sektora wellness, już nie tylko w Polsce.

 

Regularne stosowanie naszego preparatu przynosi wymierne efekty w postaci:

  • redukcji masy ciała, nie idącej w kilogramy ale „mierzalnej” (redukcji obwodu ud i pośladków)

  • redukcji nadmiernej ilości wody i sodu z macierzy pozakomórkowej

  • redukcji widoczności „skórki pomarańczowej”

  • poprawy mikrocyrkulacji, co poskutkuje realnie zmniejszeniem widoczności „pajączków”

  • znacznej poprawie nawilżenia, gęstości i elastyczności skóry.