Przykładowe zastosowania

kolagen naturalnyOparzenia – drobne (kuchenne – para, olej, wrzątek) – oparzone miejsce schładzamy wodą i nakładamy Kolagen, aż do momentu braku wchłanialności (oparzone miejsce pije jak „gąbka”), gwarancja ani bólu ani śladu - max. 30 min woparzenie zależności od wielkości poparzenia. Duże partie ciała, poparzone wielokrotnie - przyspiesza leczenie i rehabilitacje. Im częściej smarowane tym szybciej się goją.

Rany – Kolagen powoduje „zalepianie” rany od dołu do góry. Nie wolno zrywać tzw. strupków, ponieważ pod nimi odbudowuje się nowy naskórek i skóra się regeneruje. Im częściej i im więcej nałożymy Kolagenu, tym szybciej przyspieszy leczenie i rehabilitacje.

naczynkaŻylaki, pajączki, naczynka – systematycznie smarować min. 2 razy dziennie, oczywiście na mokrą skórę. Duże żylaki - niestety Kolagen nie zlikwiduje ich w 100%, ale zniweluje stany zapalne, zmiękczy i zlikwiduje ból oraz ureguluje ciśnienie i krążenie.

Hemoroidy – przy hemoroidach stosuje się chirurgiczne usuwanie przez operacje, ale niestety po jakimś czasie odnawiają się i dalej dokuczają. Stosując Kolagen mniejsze hemoroidy likwidujemy po kilku użyciach (2-3 razy). Większe zlikwiduje w 100% po dłuższym stosowaniu: w formie smarowania, jeśli są zewnętrzne, natomiast jeśli wewnętrzne, stosujemy rozcieńczenie 1 do 3 (1 porcja kolagenu do 3 porcji wody) w formie wlewów lub irygacji.stawy

Stawy – chrząstka stawowa to kolagen stały, maź międzystawowa to kolagen płynny. Dostarczając Kolagen z zewnątrz, likwidujemy braki i uruchamiamy stawy, odbudowujemy chrząstkę i regenerujemy maź. Przy osteoporozie stosujemy Kolagen systematycznie min. 2 razy dziennie minimum przez pół roku. Nie powinno się stosować produktów zawierających wapń, ponieważ one betonują trzustkę i wątrobę. Kolagen wbudowując się w kości, odnawia matrycę kostną.

Pękające pięty – stosując preparaty apteczne oraz różne specyfiki dostępne na rynku, problem pękających pięt powraca. Po stosowaniu Kolagenu tego problemu nie ma, ponieważ Kolagen działa na przyczynę choroby, a nie na jej skutek.

łysinaWłosy – problem wypadania włosów dotyczy praktycznie większości kobiet i mężczyzn. Smarujemy bezpośrednio na skórę głowy żel kolagenowy lub w formie płynu 1/3 (kolagen-woda) przed myciem głowy lub po, gdy włosy i skóra są jeszcze mokre. Po 7-8 razach problem wypadania włosów znika, a dodatkowo po dłuższym stosowaniu odrastają włosy z naturalnym pigmentem pod warunkiem, że jest cebulka włosa w skórze głowy.dziasla

Dziąsła – nakładamy żel kolagenowy na dziąsła, rozprowadzamy językiem po jamie ustnej. Po kilku dniach poprawa, likwidacja obrzęków dziąseł i boleści, likwidacja paradontozy.

rozstepyRozstępy i cellulit – systematyczne stosowanie i konsekwencja powoduje likwidacje rozstępów i cellulitu.

Skóra – używając Kolagen na mokrą skórę likwidujemy przebarwienia, blizny, uczulenia, wysypki itp. Systematyczność i konsekwencja stosowania daje 100%-ową gwarancję poprawy jakości i wyglądu skóry (stosujemy min. 2 razy dziennie przez min. 3 miesiące). Smarując: śluzówkę nosa - likwidujemy katar; powieki – pieczenie i zaczerwienienia; bliznyukąszenia – brak bąbli i swędzenia; uderzenia – brak siniaków i obrzęków.

Blizny – po długotrwałym i systematycznym stosowaniu znikają.kobiece

Dolegliwości kobiece – podobnie jak przy hemoroidach stosować bezpośrednio (smarując) lub w formie wlewów czy irygacji. Po dwóch, trzech razach likwiduje bezpowrotnie wszelkie stany zapalne. Podczas codziennej pielęgnacji i smarując ciało Kolagenem Naturalnym nie omijać żadnej „dziurki”.

Reflux – pijąc kolagen niwelujemy reflux żołądka (cofanie się jedzenia), dodatkowo wzmacniamy błonę żołądka co powoduje, że jest niezastąpionym preparatem osłonowym oraz bardzo ważne: leczy wrzody żołądka.

Jeszcze dużo by można wymieniać, ale każdy klient znajdzie dla Kolagenu swoje własne zastosowanie.

Każdy Klient po tygodniu stosowania produktów kolagenowych zostaje ich fanem, a po miesiącu się w nim zakochuje!!!